Systemy alarmowe przewodowe dla domów oraz budynków użyteczności publicznej.

systemy alarmowe Gorlice

Alarmy przewodowe są najlepszym rozwiązaniem w dziedzinie systemów zabezpieczeń. Odpowiednio wykonana instalacje alarmowa przewodem YTDY pozwala uzyskać stabilność oraz bezawaryjność systemu alarmowego.

Systemy przewodowe nie generują żadnych kosztów związanych z ich utrzymaniem, oprócz oczywiście przeglądów oraz konserwacji które powinno się wykonywać co 6 miesięcy aby zapewnić odpowiednie funkcjonowanie systemu.

Oferujemy montaż systemów alarmowych renomowanej firmy Satel.

Firma Satel jak wiele innych oferuje tańsze oraz droższe rozwiązania systemowe. Nie rzadko te tanie rozwiązania z przed lat zaspokajają potrzeby użytkowników systemów alarmowych.

Centrale alarmowe Satel posiadają wiele możliwości współpracując z różnymi modułami i ekspanderami. Dzięki odpowiedniej rozbudowie możemy stworzyć system z funkcjami automatyki domowej. Korzystając z odpowiedniego modułu GSM dodatkowo mamy szerokie możliwości sterowania systemem zdalnie poprzez wiadomości SMS.

Tani alarm dla domu oraz dla małej firmy.

tani alarm dla domu Gorlice

Tani system alarmowy możemy zbudować na bazie centrali alarmowej Satel CA5. Jeżeli system ma pracować w pokojowych temperaturach oraz posiadać maksymalnie pięć czujek jest idealnym i tanim rozwiązaniem.

Centrala CA6 może zostać wyposażona w system powiadamiania GSM oraz w klawiaturę z wyświetlaczem LCD jak i tańszą LED np. do garażu.

Rozbudowany system alarmowy z współpracujący z czujkami bezprzewodowymi.

usługi elektryczne Gorlice

Nowoczesnym rozwiązaniem jest rodzina mikroprocesorowych central alarmowych Satel Versa 5, 10, 15 które to posiadają znacznie większe możliwości niż centrale z serii CA-5.

Centrale Versa 5, Versa 10, Versa 15 różnią się między sobą tylko ilością wejść przewodowych na płycie. Każda z nich może zostać rozbudowana do 30 wejść oraz 12 programowalnych wyjść.

Rodzina centrali Versa współpracuje z modułami powiadamiania GSM oraz systemami radiowymi które pozwalają na komunikację z czujkami bezprzewodowymi. Posiadając centralę Satel Versa możemy w każdej chwili łatwo ją rozbudować o czujki bezprzewodowe. Idealne rozwiązanie dla urządzonych pomieszczeń.

Decydując się jednak na czujki bezprzewodowe oraz na każdy element systemu który pracuje bezprzewodowe musimy się liczyć z małymi kosztami związanymi z konserwacją która polega na wymianie baterii zasilających czujki czy inne moduły systemu pracujące bezprzewodowo.

Alarmy Tarnów – montaż oraz serwis systemów alarmowych.

Wykonujemy pełny montaż systemów alarmowych wraz z wykonaniem projektu oraz instalacji alarmowej. Dokładną ofertę znajdziesz w dziale Alarmy zapraszam do zapoznania się z dokładną ofertą i naszymi możliwościami.