Nasz oferta na monitoring – montaż, serwis oraz doradztwo techniczne w Gorlicach.

Monitoring Gorlice

Oferujemy Państwu montaż systemów monitoringu lokali barowych, pomieszczeń sklepowych, prywatnych posesji oraz domów. Jeśli szukasz solidnej firmy w Gorlicach do montażu monitoringu oraz współpracy w której gwarantujemy stały serwis oraz konserwacje systemu.

Bazujemy na rozwojowej technologii znanej i solidnej firmy BCS. Współpracujemy z uczciwymi importerami sprzętu dzięki czemu swym klientom oferujemy natychmiastowy serwis oraz wymianę sprzętu w razie awarii które praktycznie się nie zdarzają.

W skład montażu systemu do monitoringu wchodzi:

Monitoring Gorlice

  • Inwentaryzacja obiektu oraz wycena sprzętu i robót.
  • Projekt instalacji monitoringowej na życzenie.
  • Wykonanie instalacji CCTV oraz instalacji zasilającej kamery.
  • Podłączeni do lokalnej sieci LAN oraz konfiguracja dla podglądu przez internet.

Jakie kamery do monitoringu wewnątrz i na zewnątrz ?

Kwestia wyboru odpowiedniej kamery oraz sprzętu który będzie ją obsługiwał wiąże się z wielkością kwoty którą chcemy przeznaczyć na nasz system monitoringu. Staramy się dobrać sprzęt dopasowany do potrzeb, funkcjonalny, stabilny i co najważniejsze w rozsądnej cenie.

Na rynku mamy do wyboru kamery sprawdzone we wszystkich warunkach, na zewnątrz przy niskich i wysokich temperaturach oraz kamery wewnętrzne. Jedne i drugie posiadają oświetlacze IR co pozwala na dobrą widoczność nocą przy zupełnej ciemności.

Rejestratory obrazu firmy BCS którą polecamy posiadają szereg możliwości. Posiadają możliwość współpracy z lokalną siecią LAN dając możliwość podglądu na każdym komputerze w sieci firmowej oraz domowej. Dzięki aplikacją kompatybilnym z systemem android umożliwiają odtwarzanie obrazu z kamer na smartfonach oraz tabletach przy odpowiedniej konfiguracji łącza internetowego.

Monitoring przez internet – w każdym miejscu na ziemi.

Monitoring Gorlice

Wykonujemy połączenia rejestratora do sieci LAN. Po wprowadzeniu odpowiednich konfiguracji możliwy jest podgląd obrazu z kamer na urządzeniach pracujących w lokalnej sieci. Aby był możliwy podgląd obrazu na odległość przez łącze internetowe dostawca usługi internetowej musi spełnić kilka ważnych warunków mianowicie:

  • Zagwarantować szybkie wysyłanie danych.
  • Udostępnić statyczny adres IP dla rejestratora.
  • Udostępnić publiczny adres IP dla rejestratora.
Pomysły na wykorzystanie kamer analogowych.

Kamery analogowe często wykorzystujemy w systemach domofonowych jako dodatkowa kamera do podglądu posesji, bramy wjazdowej czy dla dokładniejszej identyfikacji osoby wchodzącej przez furtkę.

Na życzenie naszych klientów kamery analogowe umieszczamy dla ogólnego poglądu posesji lub innych miejsc podpinając bezpośrednie pod TV lub monitor z funkcją AV-IN. W tym przypadku nie musimy wydawać pieniędzy na drogie rejestratory jeśli zależy nam tylko na podglądzie bez rejestracji zdarzeń.

Monitoring dla domów oraz firm w Gorlicach.

Monitoring analogowy jest idealnym rozwiązaniem dla firm, monitoringu pracowników, sklepów lokali barowych oraz domów. Jest idealnym uzupełnieniem systemów alarmowych. Rejestratory cztero lub ośmio kanałowe z wyjściem do podłączenia do sieci lokalnej idealnie nadają się do tych celów. Dają możliwość zdalnego podglądu obrazu z kamer przez internet. Ciacha praca oraz niski pobór energii elektrycznej sprawia że systemy monitoringowe nie generują większych kosztów ich utrzymania.