Montaż monitoringu ustawienie kamer oraz oraz konfiguracja wideorejestratorów.

rejestrator BCS Gorlice

Odpowiedni wybór kamer oraz wideorejestratora jest bardzo ważny. Rejestrator dobrej firmy będzie odpowiednio spisywał się pracując w sieci LAN a wiele aplikacji napisanych głównie pod popularny system android będzie z nim współpracować.

Oferujemy rejestratory oraz kamery
renomowanej firmy BCS.

Polecamy głównie rejestratory renomowanej firmy BCS, która udostępnia rejestratory na 4 kamery, 8 kamer, 16 kamer, 32 kamery. BSC świetnie pracuje w sieci oraz posiada bardzo intuicyjny system obsługi oparty na systemie linux.

Firma BCS specjalnie dla obsługi rejestratora w sieci napisała specjalny program również w języku Polskim dzięki temu obsługa jest bardzo prosta. Również za darmo możemy pobrać aplikacje na smartfony oraz tablety do obsługi rejestratora przez internet.

Kamery analogowe zewnętrzne, wewnętrzne z oświetlaczem IR.

kamery Gorlice

Oferujemy montaż kamer z oświetlaczem IR co pozwala na doskonałą pracę kamery w warunkach nocnych przy zupełnym braku oświetlenia. Kamera w trybie nocnym samoczynnie przełącza się w tryb czarno-biały oraz dostosowuje światło IR co zwiększa jej parametry odpowiadające za dokładność widzenia w ciemności.

Zalecamy stosowanie kamer z regulowanym obiektywem. Pozwala to na dokładne ustawienie wymaganego pola widzenia z danej odległości, oraz umożliwia to montaż kamery na dowolnej wysokości.

W razie remontu lokalu gdzie zostanie zmieniony wygląd oraz inaczej zagospodarowana przestrzeń będziemy mogli bardzo łatwo dostosować taką kamerę do nowych warunków pracy.

Kamery BCS idealnie nadają się jako dodatkowa kamera poglądowa dla systemów domofonowych.

Monitoring Tarnów – montaż systemu monitoringu.

Oferujemy montaż oraz modernizację systemu monitoringu w Tarnowie i okolicach. Pełny opis oferty znajdziesz w dziale Monitoring. Działamy na terenach Tarnowa, Gorlic oraz w okolicznych miejscowościach.